KUULA SAATEID!

ETTEVÕTLUSRAADIO

Ettevõtlusraadio eesmärk on tuua kuulajateni erinevate ärimaastikul tegutsejate lood, kogemused ja nõuanded edendamaks ettevõtlust Eestis.

Ettevõtlusraadio saatejuhtideks on Swen Uusjärv ja Mart Opmann.

Pea iga päev loeme ja kuuleme ajakirjanduse vahendusel uudiseid majandusest, ettevõtete tegevusest, edulugudest ja ebaõnnestumistest. Ajakirjanduses kehtib aga reegel: mida kõmulisem, seda parem. Nii võibki juhtuda, et meedias kuuldut ei saa selle käsitlemise nurga tõttu alati sulakullana võtta.

Et ettevõtlushuvilisteni jõuaks moonutamata ja erapooletu informatsioon, lõid Investoriteliit.ee ja RingFM ühise mõttetegevuse tulemusena Ettevõtlusraadio, milles saavad iganädalaselt sõna ettevõtjad, analüütikud majanduseksperdid ja -teadlased. Ettevõtlusraadios räägitakse asjadest nii nagu need tegelikult on!

Saatejuhtideks on Swen Uusjärv ja Mart Opmann. Saadetes otsime vastuseid ettevõtlusega seotud konkreetsetele küsimustele, millega nii investorid kui ettevõtjad oma tegevuses igapäevaselt kokku puutuvad. Keskendume ettevõtjate muredele seoses strateegiliste otsuste tegemisega, eesmärkide saavutamisega aga ka igapäevasemate tegevustega nagu näiteks ettevõtte töötajate juhtimine. Räägime edulugudest ja alustavate ettevõtjate probleemidest, investeerimisest ja paljust muust. Muuhulgas toome kuulajateni ka nende ettevõtjate väärtuslikud ja õpetlikud lood, kes on läbi teinud majandussurutise.

Olulist informatsiooni ja kasulikke nõuandeid saavad Ettevõtlusraadiost nii algajad ettevõtjad, kui ka juba kogenenumad, nii uued investeerimishuvilised, kui juba pikemalt turul tegutsejad. Ei ole vahet, kas oled juba ärimaastikul kätt proovinud või alles kaalud selle tee ette võtmist, Ettevõtlusraadio saadetest leiad enda jaoks põnevat ja olulist informatsiooni igal juhul! Kuulmiseni üle nädala reedeti Äripäeva raadios kella 15:00-16:00 ja laupäeviti kell 11.00 – 12.00 RingFM ning Tre raadiotes!


 

ÜLES