AS MEDICAL PHARMACY GROUP

ülevaatlik tutvustus

AS Medical Pharmacy Group aktsionäride üldkoosolek 26.04.2017

AS Medical Pharmacy Group, registrikood 12356191, aadressiga Ülikooli 8, Tartu (aktsiakapitali suurus on 518 104 eurot) on personaalsete ja laiale tarbijaskonnale suunatud bioaktiivsete toidulisandite, vitamiinide ning mineraalainete arendamise, tootmise ja müügiga tegelev ettevõte kaubamärgiga Meravita (www.meravita.ee)

AS Medical Pharmacy Group’il on täna 67 era- ja juriidilisest isikust aktsionäri.

Ettevõtte, mille kontseptsioon loodi 2011. aasta, asutati oktoobris 2012 OÜ Medical Pharmacy Group’ina. Esimene partii personaalseid vitamiine müügiks valmis 2015. aasta jaanuaris.

Märkimisperioodi alguseks on AS Medical Pharmacy Group tooteportfellis 28 toodet mis on pika arendustöö tulemusena toodud müügile valdavalt 2017. aastal ning lisaks alustati 2017. aasta alguses toodetele kliendisegmendist lähtuvalt hinna- ja vajaduspõhiste pakettide müüki ning hetkeseisuga on klientidele pakkuda erinevat 15 paketti.

AS Medical Pharmacy Group eesmärk on laieneda Eestis, kuid valdavalt Euroopa Liidus. Esimesteks välisturgudeks, kuhu AS Medical Pharmacy Group soovib siseneda, on Läti, Leedu, Poola ja Soome turg. 2017. aastal juulis sisenes AS Medical Pharmacy Group Rimi Eesti Food AS jaemüügiketti ning läbirääkimised toimuvad sisenemiseks teistesse jaekettidesse.

Turunduslikult ja teadlikkuse tõstmiseks on Eestis loodud terviseraadio.ee, tervisekonverents.ee ning sama lähenemist järgitakse ka järgnevatel turgudel.

Ettevõtte missiooniks on võimaldada oma klientidele hea füüsiline tervis, positiivne eluhoiak ja kõrge vitaalsus ning hoida inimest tervena.

AS Medical Pharmacy Group pressikonverents Aug.2017

Meravita tooted

Personaalsed vitamiinid

Personaalsed mineraalained

Personaalne combo

Rasvapõletaja

Fitness kapslid naistele

Kapslid silmadele

Treeningkapslid meestele

Veresuhkru normaliseerija Banaba kroomiga

Rauakapslid mustsõstardega

Kaltsiumikapslid D- ja K-vitamiiniga

Magneesiumikapslid B-grupi vitamiinidega

Supertoit Baobab

Ilukapslid nahale ja küüntele

Närvisüsteemi kapslid SAM-e ja naistepunaga

DeTox kitosaan – organismi puhastuskuur

DeTox aktiivsüsi organismi puhastamiseks

Vitamiinid tüdrukutele vanuses 10-13

Vitamiinid neidudele vanuses 14-17

Vitamiinid noormeestele vanuses 14-17

Vitamiinid poistele vanuses 10-13

Kompleksvitamiinid naistele 50+ kurkumiga

Kompleksvitamiinid naistele kurkumiga

Kompleksvitamiinid meestele 50+ küüslauguga

Kompleksvitamiinid meestele küüslauguga

Liigestekapslid

Noorusekapslid Q10 ja vaarikaga

Kurkum astelpajuga

Kurkum piperiiniga

Taimsed steroolid kolesterooli normaliseerimiseks

Sacha inchi õli

Tervisepaketid

Baaspakett

Kaalulangetaja pakett

Kaalulangetaja pakett taimetoitlasele

Tervisesõbra pakett

Tervisefänni pakett

Ilupakett

Terviseguru pakett

Taimetoitlase pakett

Immuunsüsteemi pakett

Liigeste pakett

Pakett Terve Naine 50+

Taimetoitlase pakett

60+ pakett

Anti-kolesterooli pakett

Tooteblogi

Meravita videoblogi - Kurkum astelpajuga

Meravita videoblogi – Rasvapõletaja Aafrika mangoga

Meravita videoblogi - Detox kitosaan puhastuskuur

Meravita videoblogi - Liigesekapslid SAM-e ja korditsepsiga

Müügil Rimi kauplustes

Alates 10.07.2017 on Meravita tooted saadaval Rimi kauplustes

TV3 Uudised - Ettevõte plaanib viia aktsiad alternatiivturule kauplemiseks 2017 sügis

AS Medical Pharmacy Group pressikonverents Aug.2017

AS Medical Pharmacy Group tutvustav video

AS Medical Pharmacy Group üldkoosolek 26 04 2017

TV3
Uudised I osa 2015

TV3
Uudised II osa 2015

TV3
Uudised III osa 2015

Telereklaam
Liigestekapslid

Telereklaam
Rasvapõletaja

Sacha Inchi õli omadused

Kurkumi kampaania

Meravita – Üldine tutvustus

Meravita – TV reklaam 2015

Kurkum astelpajuga

Pardiralli 2017

Kliendi tagasiside - Iivi Rool

Tervisekonvernts

Tervisepaketid

Miks valida Meravita ja kuidas alustada?


Terviseraadio.ee – raadio endast hoolivale inimesele. Kuidas olla terve ja õnnelik? Kuidas jääda terveks? Mis on tervis?

Terviseraadio.ee soovib aidata kuulajatel metsikus infohulgas orienteeruda ning leida üles need olulised ja inspireerivad terviseteemalised teadmised kiropraktikast smuutideni. Kuulajateni tuuakse uued põnevad teemad ja saatekülalised, kes on oma ala asjatundjad. Uued saated ilmuvad igal neljapäeval Terviseraadio.ee kodulehele ning pühapäeviti kell 13.00 on saateid võimalik kuulata RingFM-i eetris (Tallinnas ja Harjumaal 105,8 MHz, Tartumaal 104,7 MHz, Pärnumaal 93,9MHz ja Lõuna-Eestis 101,7 MHz). Tervisest pakatavaid saateid on ilmunud juba üle 50-ne ning kõik ilmunud saated on järelkuulatavad Terviseraadio.ee kodulehel.

Terviseraadio.ee saatejuhiks on Katrin Karisma-Krumm. Katrin on tervislike eluviiside jälgija ning eeskujulik näide heast tervisest ja õnnelikuna elamisest.

Tervise üle võib arutleda lõputult, kuid arvestama peaks seda, et tervist tuleks hinnata järgmiste valdkondade kaudu: füüsiline tervis, vaimne tervis ja sotsiaalne tervis. Need inimese tervise kolm valdkonda on omavahel tihedalt seotud ja moodustavad terviku ning nii neid saadete käigus ka käsitletakse.

Head kuulamist!

Meravita esitleb:

Tervisekonverents – tervis läbi tasakaalu.

See on Sinu parim võimalus muuta elukvaliteeti on hoida tasakaalus oma tundeid, toitumist ja liikumist. Helidel on eriline mõju Sinu tunnetele ja tervisele. Terves kehas terve vaim või oli see vastupidi? Toit pole vaid see, mis kõhtu täidab. Toitumine ja liikumine on ilu ja elu pant, mis peavad olema tasakaalus. Kust leida motivatsiooni ja tahet, et tervisega täielikult Sina peale saada? Sellest kõigest tule kuulama ja kaasa mõtlema Tervisekonverentsil 19.augustil 2017 Rahvusraamatukogus!

Tervisekonverents 2017 esinejad:

Motivatsioon ja elujõud (Jaana Lukovnikova)

Elukogenud nõustaja-konsultant Jaana Lukovnikova räägib sõltuvustest läbi isiklike raskete kogemuste ning sellest kuidas ta neist vabanes. Tänu oma erilisele tajumisoskusele, võib nähagi inimese tervise ning mõttemustritega tekkinud seoseid

Tervislik toitumine ja elustiil (Teele Teder)                                              

Toitumisnõustaja Teele on tänaseks tänu toitumisele kaotanud oma kehakaalust 35 üleliigset kilo ning saavutanud ideaalkaalu. See kogemus innustas teda niivõrd, et õppis Annely Sootsi Tervisekoolis toitumisnõustajaks, et ka teisi aidata. Teele räägib meile toitumisest rakutasandil ning lisaks energiast ja haigustest mis on otseselt seotud just toitumisega.

Sport ja toitumine (Ott Kiivikas)

Toitumine ja liikumine peavad olema planeeritud ja tasakaalus ning sellest räägib Eesti edukaim kulturist Ott Kiivikas, kes on oma tervislikku eluviisi järgides võitnud EMil kolm hõbemedalit, võitnud palju medaleid maailmamängudel ning on 15-kordne Eesti absoluutne meister. Suuremat eeskuju rääkimaks tervisliku treenimise ja toitumise tähtsusest kui Ott Kiivikas oleks raske tahta.

Vaimne tervis ja enese abi harjutused (Kreet Rosin-Pindmaa)

Vaimsete praktikate õpetajana, koolitajana ja terapeudina kuulsust kogunud, alati rõõmsameelne Kreet Rosin-Pindmaa tuleb rääkima kuidas mõtted mõjutavad meie tervist ning kuidas tulla toime oma hirmude, stressi ja probleemidega. Kreet jagab mõningaid praktilisi harjutusi, millega vabastada hirme, maandada stressi ja aidata kehas energia vabamalt liikuma.

Kristalliharmoonia kontsert (Margus Mitt)

Helidel on eriline mõju sinu tunnetele ja tervisele! Helidest on võimalik ammutada jõudu ja avastada inimvõimete uusi külgi ning mõista omaenda eksistentsi uusi aspekte. Vahel toimuvad füüsilised muutused, vahel hingelised muutused ning vahel emotsionaalsed ja vaimsed muutused. Seda kõike võib kogeda kristalliharmoonia kontserdi vältel!

Piletid Piletilevist www.piletilevi.ee

Täispilet 12€

Pensionär 7€

HEIKKI MOIK
JUHATUSE LIIGE

+372 55511219

ÜLES