LIIKMELISUS JA PARTNERID

Investoriteliit.ee kuulub järgnevatesse erialaliitudesse.

Alates 2016 a. veebruarist on Investestoriteliit.ee Financeestonia.eu liige.

Finantsteenuste klastri FinanceEstonia tegevus on suunatud ettevõtetele ja partnerorganisatsioonidele parema ja atraktiivsema ettevõtluskeskkonna loomisele, sealhulgas peamiselt finants- ja kapitaliturgude arendamisele. FinanceEstonia ja tema liikmed saavad aidata vajaliku turuinfo kogumisel, aidata investeerimisotsuste tegemisel, anda asukoha- ja värbamiskonsultatsioone ning seeläbi tagada sujuva turgudele sisenemise. FinanceEstonia teeb tihedat koostööd valitsuse ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) ja teiste esindusorganisatsioonidega.

Investoriteliit.ee on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige alates 2015 a. detsembrist.

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda (www.koda.ee) asutati Eesti kaupmeeste, töösturite, pankurite ja laevaomanike ühishuvide esindamiseks ja kaitseks 1925. aastal. Koja tegevus taastati 1989. aastal. Eesti Kaubandus-Tööstuskoda on eraõiguslik mittetulundusühing, mille liikmeteks on Eestis registreeritud ettevõtted ja organisatsioonid. Kaubanduskoda on üleeestiline organisatsioon, mille regionaalne tegevus on aktiivne ning kohalike liikmete vajadusi arvestav ja rahuldav.

Alates 2016 a. on Investoriteliit.ee Eesti e-kaubanduse liidu liige.

E-kaubanduse liit on 2008. a loodud liit, mis ühendab Eesti e-kauplejaid, olles oma valdkonna edendajaks ja kompetentsikeskuseks. „Oleme abiks nii ettevõtjatele, tarbijatele kui avalikule sektorile. Hoiame näppu internetiäri pulsil, hoolitseme selle terve käekäigu eest vastavalt headele tavadele, kõrgetele kvaliteedistandarditele ja õiglasele seadusandlusele.“ Tänaseks on e-kaubanduse liidul üle 170 aktiivse liikme üle Eesti.


 

KOOSTÖÖPARTNERID

Swistbankers: partner finantsnõustamise alal.

SkyMedia: meediapartner.

Raadio Hit FM: meediapartner.

Advokaadibüroo Sorainen AS:
juriidiline abi.

Ettevõtlusraadio.ee: meediapartner.

Scoro: projektijuhtimistarkvara.

Ring FM: meediapartner.

ÜLES