MEESKOND

Investoriteliidus on tegijad, kellel on kümneid aastaid kogemusi erinevatelt tegevusaladelt ja juhtimistasemetelt ning palju teadmisi ja oskusi.

ELAR JETS

Hankejuht

MAREK METTAS

Hankejuht

 

Toome tulu ja loome lahendusi!

Investoriteliit.ee eesmärk on koondada väikeinvestoreid ja teadvustada investoritele, et ka alustavatesse ettevõtetesse on võimalik investeerida. Investeerida just nende varases arengufaasis. Täna seostatakse sõna “investeerimine” koheselt, ilma pikemalt mõtlemata, väärtpaberite ja aktsiatega.

Investoriteliit.ee soovib pakkuda alternatiivseid väljundeid ning seda teiste võimalustega tasakaalustada:

  • Rendikorterid, rahavoo rendipinnad, ettevõtete laienemised EU sse ja sealne omakapitali vajadus.
  • Pakkuda ettevõtete omanikele abi omavaheliste osakute ostul-müügil ja nende toimingute rahastamise võimalusi. Kõik, mis seondub “väikeste” rahade ja tülikate toimingutega, millega pangad mingil arusaamatul põhjusel täna ei saa või ei taha tegeleda.
  • Investoriteliit.ee perspektiivne eesmärk on asutada uus ühisrahastusportaal, mis tegeleb nii laenude kui ka omakapitaliga. Raha läheks ettevõtetesse, kes seatud kriteeriumitele vastavad.

Kes on näinud suurte pankade rahastamisaluseid, siis valdavalt saab ettevõtja raha kui ta seda enam ei vaja või omab palju kinnisvara. Kui sa aga oled näiteks arhitekt ja sul on veel 3-4 kolleegi, siis pole tänast rahastusloogikat arvestades sellel ettevõtel mingit väärtust.

Kas see ikka on nii?

ÜLES